FORUM HYPER Najłatwiejsze gry na świecie

Najłatwiejsze gry na świecie
temat:    108/711  
Pc Ziomek
 10.11.2008 12:01

Były już najtrudniejsze teraz czas na najłatwiejsze!

Moim zdaniem jedną z najprostrzych gier jest Assassin's Creed bo w myśleniu wogóle nie trzeba się wysilać, a zadania są proste i nie skomplikowane bo co w tym trudnego przyjść zapić i uciec z miejsca zbrodni.Ale ogólnie gra jest super.

Jeszcze jedną (dla niektórych) prostą grą jest seria Prince of Persia.Dlaczego łatwa?Do tego chyba niema wyjaśnienia.Po prostu jest łatwa i tyle.

Dżibril

Rugh! Ruoaugh! Hyyyh...
 10.11.2008 12:13

Pc Ziomek napisał 10.11.2008 12:01 
Moim zdaniem jedną z najprostrzych gier jest Assassin's Creed bo w myśleniu wogóle nie trzeba się wysilać, a zadania są proste i nie skomplikowane bo co w tym trudnego przyjść zapić i uciec z miejsca zbrodni.Ale ogólnie gra jest super.

Chyba jak grasz na easy z włączonym interfacem. Wywal poziom trudności, wyłącz GUI (łącznie z punktami życia i mapą), a zobaczysz jaki jest prosty.

Pc Ziomek napisał 10.11.2008 12:01 
Jeszcze jedną (dla niektórych) prostą grą jest seria Prince of Persia.Dlaczego łatwa?Do tego chyba niema wyjaśnienia.Po prostu jest łatwa i tyle.

A to ciekawe, bo nie dalej jak kilka dni temu grałem na Maku w pierwszą część i bardzo mnie zaskoczyła - między innymi poziomem trudności. Dwójka była nieco łatwiejsza, ale i tak miała dość wyśrubowany poziom. PoP 3D litościwie przemilczę. Podejrzewam, że w nie nawet nie grałeś, więc ja się pytam skąd to twierdzenie o całej serii?

90% gier posiada teraz stopniowanie trudności i zasadniczo nie ma gier łatwych.

pitbull18spf
 10.11.2008 13:11

Hmm zależy co się rozumie przez najprostszą grę. Bo można przejść grę na poziomie trudności Esy gdzie przeciwnicy nie dają nam żadnego powodu do zmartwień i wtedy wydaje się ah gra jest banalna lecz wystarczy dać poziom hard. Zgadzam się Dżibrilem Assasin Creed wydaję się prosty na zwykłym poziomie przeszyłem go w 2 dni. Na to miast już na najcięższym poziomie zajęło mi to o wiele więcej czasu.

Ale wracają do tematu jeżeli bym miał już wybrać jaka gra była według mnie najprostsza to wykładam na ladę Gothica III i już mówię dlaczego system walki jest taki z maszczony że walka nie daje nam żadnego wyzwania po za tym wszelkie błędy które pomagają w walce np gdy z kim walczymy i mamy kłopoty wystarczy wejść do Ekwipunku ( i nie wiem czy to było zamierzone czy wyszedł jakimś im błąd) stajemy się nie śmiertelni w tym czasie gdy siedzimy w ekwipunku. Te 2 główne cechy powodują że daje gothica jako najprostszą grę. Żeby było jaśniej wystarczy zagrać w 1 lub 2 i popatrzyć jaka duża śmiertelność gracza była w poprzednich odsłonach niż w GII.

Pc Ziomek
 10.11.2008 13:58

Dżibril napisał 10.11.2008 12:13 
Podejrzewam, że w nie nawet nie grałeś, więc ja się pytam skąd to twierdzenie o całej serii?

Dżibril mam wszystkie części Prince i w wszystkie przeszedłem więc mnie nie osądzaj.Pozatym napisałem dla niektórych więc dla mnie jest łatwe dla ciebie trudne proste.

Dżibril

Rugh! Ruoaugh! Hyyyh...
 10.11.2008 14:42

Pc Ziomek napisał 10.11.2008 13:58 
Dżibril mam wszystkie części Prince i w wszystkie przeszedłem więc mnie nie osądzaj.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz wszystkie sześć części, które wyszły na PC. Szczególnie, że pierwsza dwie wyszły przed twoimi narodzinami, a trzecia gdy miałeś dwa lata. No, ale skoro piszesz, że tak jest...
Widzisz, ja naprawdę potrafię czytać ze zrozumieniem i to już od wielu lat.

pitbull18spf napisał 10.11.2008 13:11 
<ciach> np gdy z kim walczymy i mamy kłopoty wystarczy wejść do Ekwipunku ( i nie wiem czy to było zamierzone czy wyszedł jakimś im błąd) stajemy się nie śmiertelni w tym czasie gdy siedzimy w ekwipunku. Te 2 główne cechy powodują że daje gothica jako najprostszą grę. Żeby było jaśniej wystarczy zagrać w 1 lub 2 i popatrzyć jaka duża śmiertelność gracza była w poprzednich odsłonach niż w GII.

Serio z tym wejściem do ekwipunku? Kurde, gdyby nie to, że "Gothic III" ma u mnie prywatnego bana, to bym sprawdził.

Do kompletu dorzucę jeszcze "Obliviona" z jego fatalnym autolevelowaniem NPC i wrogów oraz (tylko z pozoru) ciekawym systemem rozwoju postaci. Chcesz mieć skradanie na full? Nic prostszego. Idź do sypialni gildii, włącz autochodzenie i skradaj się przy łóżku w którym ktoś śpi. I tak generalnie można z każdą umiejętnością.

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.11.2008 14:43

pitbull18spf
 10.11.2008 15:16

Dżibril serio tak jest kiedyś zadzwonił telefon i byłem w ekwipunku wracam po 10 minutach gryzą mnie wilki a życie nie uchodzi. Potem jak dobrze pamiętam moją tezę potwierdził Lukas mówiąc właśnie że tam jest taki błąd.

Ja jeszcze dorzucę Fable zapomniane opowieści gra jest banalna i nie trzeba się zbytnio przemęczać żeby ja ukończyć.

seba.p93

PC XT
 10.11.2008 16:13

Najlatwiejsza gra dla mnie byla gra Syphon Filter 3 stara gierka na psx bardzo latwa i nie dluga tak samo jak dino crysis2 przechodzilem pare razy dziennie :D a na pc juz nie pamieta, ale z terazniejszych gier to chyba NFS Carbon .Zgadzam sie z innymi ze Gothic 3 jest latwy bo walki sa smiesznie latwe naciskajac tylko LPM .

Infernal10

Deep Blue
 10.11.2008 16:18

Nie chciałbym się przechwalać ale sądzę ,że mój temat; Najtrudniejsze gry był bardziej trafniejszy. Przecież gry z góry mają narzucić graczowi pewnie wyzwanie, to ich główny cel.
Ale są wyjątki, gry które od gracza totalnie nic nie wymagają.
Dobrym przykładem jest gra: 25 to Life. Jest to akcji, w której
chodzimy gangsterem i zabijamy napotkanych delikwentów.
Otóż co w niej takiego prostego ? więc już pisze. W grze zginąłem tylko raz i to jeszcze przez błąd w grze.
Pasek życia w tym tytule praktycznie stoi w miejscu, co czyni ją niesamowicie prostą, nawet na wyższych poziomach trudności.

Pc Ziomek
 10.11.2008 16:24

Dżibril napisał 10.11.2008 14:42 
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz wszystkie sześć części, które wyszły na PC. Szczególnie, że pierwsza dwie wyszły przed twoimi narodzinami, a trzecia gdy miałeś dwa lata.

Dżybril przecież wiesz że chodzi mi o te najnowsze trzy:D i naprawdę je mam.Uwież mi niejestem wcale kłamcą tylko poprostu są dla mnie łatwe i tyle a dla ciebie trudne.

TerminatorDlaNoobów

NextGen
 10.11.2008 17:05

Ciężko jest konkretnie wskazac najłatwiejszą gre na poziomie very hard. Napewno zawsze gładko mi szły platformówki. Bardzo uproszczonym tytułem był także RTS Imperial glory, gdzie nawet całkowity nowicjusz bez trudu mógł ukończyc kampanie pełnym sukcesem. Napewno do tego grona można doliczyc serie fifa czy gothica "one". Niezabrakło także miejsca na takie tytuły jak GTA 3, GTA VC i GTA SA ( nie wiem jaka jest 4 pod tym względem, jednak poziom trudności, o ile można to tak nazwac jest w tych 3 odsłonach mizerny). Tak naprawde poziom danej gry w dużym stopniu zależy od indywidualnych umiejętności gracza i nie można jasno ocenic czy coś co było proste dla mnie, będzie równie proste dla innego fana tej gry ( zresztą w drugą strone jest podobnie).

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.11.2008 17:06

Dżibril

Rugh! Ruoaugh! Hyyyh...
 10.11.2008 17:23

Pc Ziomek napisał 10.11.2008 16:24 
Dżybril przecież wiesz że chodzi mi o te najnowsze trzy:D i naprawdę je mam.Uwież mi niejestem wcale kłamcą tylko poprostu są dla mnie łatwe i tyle a dla ciebie trudne.

Nie wiem, choćby dlatego, że:
1. Seria to dla mnie całość;
2. Seria "Prince of Persia" obejmuje jak do tej pory dziesięć gier.
Z kolei ostatnie trzy na PC (gdyż potem jeszcze wyszły trzy na handheldy oraz "Classic" na PS3 i X360) są faktycznie dość proste - jedyne czego wymagają, to zmasterowanie kombosów.
I mała uwaga. Gdybyś uważniej czytał mojego wcześniejszego posta, to zauważyłbyś, iż pisałem o pierwszej części wydanej w 1989 roku.

Bl@derunner

Apple I
 10.11.2008 17:39

pitbull18spf napisał 10.11.2008 15:16 
Ja jeszcze dorzucę Fable zapomniane opowieści gra jest banalna i nie trzeba się zbytnio przemęczać żeby ja ukończyć.

Fable Zapomniane opowieści faktycznie prosta, ale w sumie o to chodziło w Fable to miał być lekki RPG dla początkujących z gatunkiem

chciałem wymienić także grę Fahrenheit, całe te sekwencje zręcznościowe nie są w sumie takie trudne.

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.11.2008 17:43

Turok

Apple I
 10.11.2008 21:25

Ja wam panowie powiem że moja najłatwiejsza gra to między innymi:
Enter The Matrix

fajny dahaka

Apple I
 10.11.2008 22:32

najprostsza to moim zdaniem Harry Potter i zakon feniksa - nie mówię tu o przejściu na 100% bo w gargulkach i szachach jestem cienias ale główny wątek jest banalny

Główny wątek gta sa jest też prosty jedynym problemem jest jak po śmierci traci się wszystkie bronie ale już po odblokowaniu dostępu do San Fierro wystarczy wyrwać Kathie (o ile dobrze pamiętam) i po problemie

Bl@derunner

Apple I
 11.11.2008 18:14

Turok napisał 10.11.2008 21:25 
Ja wam panowie powiem że moja najłatwiejsza gra to między innymi:
Enter The Matrix

Enter the Matrix też była łatwa, zależy kim się przechodziło, bo np. kiedy przechodzisz Niobe jest tam taka misja, że musisz wdrapać się na szczyt reaktora i podłożyć bombę. Ta misja na hard nie jest aż taka łatwa, ale do przejścia, bo tam praktycznie z każdej strony cię atakują.

Satori09

ENIAC
 11.11.2008 20:16

Dla mnie najłatwiejsza gra na hard to Far Cry 2 przeciwnicy sa tam tak glupi ze z noża mozna ich zabijać chodz czasami jak sie w aucie bylo to jeszcze bylo z nimi troche zabawy (moze komuś wypowiedz sie nie z podoba to rozumiem)

FlyeThemoon

Apple I
 12.11.2008 10:47

Dla mnie prostymi grami były

Seria harry potter, co prawda można zginać w wielu miejscach , ale i tak gra łatwa(tfu nie zginać :D tylko odmleć :D bo harry nie ginie tylko traci przytomnosć ;D tak pisało w instrukcji :D)

no i Seria Smash bros (no chyba że bierzemy udział w testach sprawnościowych)

BARTASU

Apple I
 13.11.2008 00:35

Dla mnie zawsze najprostsze były need for speedy,nie pamiętam abym miał z którąś z części większe problemy.

huberto09

Apple I
 13.11.2008 14:32

Dla mnie najprostszą grą na PC jest Crysis Warhead. Tam się nie myśli, no może w poziomie gdzie musimy zlokalizować wagon. Ale ogólnie idziemy ślepo przed siebie, zero myślenia :P

Jaro123123
 16.11.2008 12:46

Dla mnie najłatwiejszą grą jest Gothic 2 nk
Pszeszedłem bez niśmiertelności i bez żadnych kodów.

DamiXxX

ENIAC
 16.11.2008 14:32

Według mnie najłatwiejszą grą jest Loco Roco na PSP

jasina

ENIAC
 26.11.2008 14:01

Według mnie ŚPZ-Świątynia Pierwotnego Zła. Chociaż gra
w systemie D&D, przeszedłem ją w 2 dni i to bez zabijania
głównego bossa po prostu gadając nią.

Altruista

PC XT
 26.11.2008 15:27

Dla mnie ta cała Świątynia Pierwotnego Zła jest zmarnowanym potencjałem, a nie łatwą grą. Fabuła w paru miejscach porywa a w paru miejscach można się za głowę złapać gdy się obserwuje rozwój wydarzeń.

MavericK_Assassin

ENIAC
 26.11.2008 17:18

Dla mnie na Very High najlatwiejsza gra był Max Payne 2

19SELO64

ENIAC
 26.11.2008 20:06

Dla mnie moze nie najlatwiejsza gra ale latwa jest crysis . Ta gra jest wsumie nie dosc ze latwa to jeszcze nudna. Nic takiego nie robisz tylko chodzisz i strzelasz a potem idziesz i strzelasz a jak juz skonczyc strzelac to mozesz postrzelac. Rozumie ze w FPS sie strzela ale Crysis jest tak dretwy jak malo ktora gra.Poprostu strzelasz i wsumie nic wiecej. Jest tam misja ze sie w jakims statku czy hugo to wie. "lata sie " w nim tak dlugo az sie jakims cudem znajdzie miejsce zeby ... przejsc do kolejnej czesci statku itd. Niby przeszlem ta mape ale po niej mialem dosc. Jedyna misja ktora mi sie podobala w crysisie to ta gdzie sie statku bronilo. Chociaz tam sie ... strzelalo caly czas ...
Huberto09 - nie gralem w dodatek bo po pograniu w podstawke mialem dosc tej gry.

Satori09

ENIAC
 27.11.2008 20:55

19SELO64 a co byś chciał od szczelanki ?? podaj mi przykład jakiegoś fps gdzie nie tylko sie szczela a poza tym nie musisz tam szczelac żeby zabic przeciwnika wystarczy troche wyobraźni

jestem ciekaw co ty sądzisz o wyścigowkach (jest nudna bo tylko sie tam sciga)??

post edytowany 1 raz, ostatnio 27.11.2008 20:58

Ludek

PC XT
 27.11.2008 22:23

Satori09 - przykładzik fps (właściwie fpp) gdzie się nie strzela do wszystkiego tylko myśli - seria Penumbra.

Dżibril

Rugh! Ruoaugh! Hyyyh...
 28.11.2008 09:21

19SELO64 napisał 26.11.2008 20:06 
Dla mnie moze nie najlatwiejsza gra ale latwa jest crysis . Ta gra jest wsumie nie dosc ze latwa to jeszcze nudna. Nic takiego nie robisz tylko chodzisz i strzelasz a potem idziesz i strzelasz a jak juz skonczyc strzelac to mozesz postrzelac.

Tak samo jest w: Call of Duty, Medal of Honor, Doom, Qake, Unreal itp, itd. Szkoda, że nie zauważyłeś innych aspektów Crysis jak choćby to, że w tej grze praktycznie w ogóle nie musisz strzelać. Ba, w większości walk, w ogóle nie musisz brać udziału (do pewnego momentu, of course). Więc Crysis to nie tylko strzelanie - może po prostu nie zauważyłeś opcji kombinezonu. Inną sprawą jest fabuła, która jest pełna dopiero po dodatku - wtedy w Crysis trzeba zagrać wg wzoru podanego przeze mnie i Chrisa_2020.

Satori09 napisał 27.11.2008 20:55 
19SELO64 a co byś chciał od szczelanki ?? podaj mi przykład jakiegoś fps gdzie nie tylko sie szczela a poza tym nie musisz tam szczelac żeby zabic przeciwnika wystarczy troche wyobraźni

Mały tip: to słowo pisze się "sTRZela".

Ludek napisał 27.11.2008 22:23 
Satori09 - przykładzik fps (właściwie fpp) gdzie się nie strzela do wszystkiego tylko myśli - seria Penumbra.

Penumbra to przygodówka, tylko widok ma FPP. Ze standardowych shooterów ciężko podać przykład, bo o to chodzi w shooterach jak sama nazwa wskazuje.

P.S. Racja Infernal, mój błąd - chodziło mi oczywiście o FPP. Dzięki za zwrócenie uwagi.

post edytowany 2 razy, ostatnio 29.11.2008 09:28

Infernal10

Deep Blue
 28.11.2008 19:23

Dżibril napisał 28.11.2008 09:21 
Penumbra to przygodówka, tylko widok ma TPP. Ze standardowych shooterów ciężko podać przykład, bo o to chodzi w shooterach jak sama nazwa wskazuje.

Ja tam trochę grałem w pierwszą odsłonę Penumbry i jestem pewny ,że gra ma widok FPP.
Chyba Dżibril pomyliłeś się, jeśli nie to zwracam honor.

Turok

Apple I
 29.11.2008 10:56

MavericK_Assassin napisał 26.11.2008 17:18 
Dla mnie na Very High najlatwiejsza gra był Max Payne 2

Przecież o ile dobrze pamiętam to max Payne 2 nie było takie proste na very high chyba coś ci się pomyliło.

czarascfc

Apple I
 30.11.2008 12:45

Według mnie to niema żadnej wybitnie prostej gry poniewaz każda gra ma możliwosc wyboru poziomu trudności. Jednak żeby nie off topować to moim zdaniem jedna z łatwiejszych gier to Carbon.

Dżibril

Rugh! Ruoaugh! Hyyyh...
 30.11.2008 13:08

Nudna niedziela, to chociaż się poczepiam trochę. ;)

czarascfc napisał 30.11.2008 12:45 
Według mnie to niema żadnej wybitnie prostej gry poniewaz każda gra ma możliwosc wyboru poziomu trudności. Jednak żeby nie off topować to moim zdaniem jedna z łatwiejszych gier to Carbon.

Ja tu widzę mały problem, bo nie każda gra ma do wyboru stopień trudności rozgrywki. Choćby taki "Blade of darkness", przez niektórych uważany za jedną z trudniejszych gier (przejście gry bez wypicia choćby jednej mikstury życia, jest baaardzo ciężkie). Owszem, coraz więcej gier ma stopniowanie, ale nadal zdarzają się takie, w których poziom trudności jest narzucony odgórnie.
Sądzę, że rozpatrywanie poziomu "normal" jest tym przypadku najbardziej adekwatne do sytuacji.

Chris_2020

PC XT
 30.11.2008 13:17

Satori09 napisał 27.11.2008 20:55 
podaj mi przykład jakiegoś fps gdzie nie tylko sie szczela...

Proszę bardzo... Fantastyczny FPS cRPG Eidosu... czyli DEUS EX, wydany w 2000 roku. Gra, w której nie musisz strzelać by ją przejść. Trzeba tylko ruszyć głową. Tak samo w Crysis, można przejść 75% gry nie wyciągając nawet pistoletu.

Wracając do tematu, to muszę przyznać, że ze względu na możliwość zmiany stopnia trudności nie ma bardzo prostych gier.
Jednak nie miałem żadnych problemów z grą Clive Barker's Jerycho. Po kilkunastu minutach, jak poznałem grę przeszedłem ją praktycznie bez zacięcia na wszystkich stopniach trudności.

Infernal10

Deep Blue
 30.11.2008 19:22

Chris_2020 sam miałem okazję zagrać w drugą odsłonę gry Deus EX i zgadzam się z tobą w 100 %. Grę można było praktycznie całą ukończyć bez wyciągania spluwy, lecz i były momenty gdzie bez broni by się nie obyło.
Tak podsumowując 85 % myślenie, 15 % strzelanie.

Satori09

ENIAC
 30.11.2008 20:16

Ja wiem ze w crysisie nie trzeba mieć spluwy żeby zabijać bo sam lubialem być ze sie tak wyrażę jak predator xD podchodzić do gosci z niewidzialnością i ich lapac i rzucac gdzie popadnie tylko to do nie wszystkich dotarło a poza tym napisałema ,,poza tym nie musisz tam szczelac żeby zabic przeciwnika wystarczy troche wyobraźni''

post edytowany 1 raz, ostatnio 30.11.2008 20:19

Chris_2020

PC XT
 30.11.2008 20:23

Wyrażę się w takim wypadku jaśniej. Satori09 w Crysis można przejść 3/4 gry nie zabijając nikogo. Nie ZABIJAJĄC, a nie nie wyciągając spluwy. Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno.
Tak samo w Deus Ex. Niestety Infernal nie pamiętam Deus Ex 2, ale wiem, że tam też nie trzeba było uciekać się do przemocy. Niestety dwójka przy jedynce jest troszkę biedna i nieskomplikowana. Jak masz to zagraj w jedynkę, 100% więcej zabawy i 100% więcej stylu.

TomeQ

ENIAC
 01.12.2008 17:51

Carbon, Underground 2, Saper ;p , Assassin's Creed,..

Sebior

ENIAC
 04.12.2008 20:16

Łatwą grą też jest Metal Gear Solid Substance 2 i Kroniki Riddicka ucieczka z Butcher Bay

BARTASU

Apple I
 06.12.2008 19:49

Sebior napisał 04.12.2008 20:16 
Łatwą grą też jest Metal Gear Solid Substance 2

Na pewno nie na najwyższym poziomie trudności.

rafal110

ENIAC
 06.12.2008 20:46

nie wiem czemu ale jedna z gierek z ktorymi nie mialem praktycznie problemow jest soul reaver 2 ( chbya z 2001 roku ale i tak jest fajna). wprawdzie w tej gierce jest duzo motania i przeciwnicy czasem stwarzaja problemy, ale ja jakos z ta gra nie mialem wiekszych problemow, zwlaszcza dla tego ze trudno zginac ( jak stracisz cale zycie to i tak przenosisz sie do swiata spektralnego - tam zbierasz se tylko dusze i znowu wracasz do normalnego swiata). w calej grze zginalem chyba 3-4 razy i jedynym problemem bylo to ze checkpointy byly dosc daleko. ogolnie ta gra jest trudna wielu mialo z nia problemy ale mi poszla szybko i latwo (ok. 8 h, z zalozenia miala zabierac 10-11h). napewno gralem kiedys w latwiejsza, ale ta jest najlatwiejsza z tych jakie pamietam

pitbull18spf
 07.12.2008 03:54

Jeszcze mogę dodać tutaj serię Need For Speed. Która jest bardzo prosta :) nie trudna gra ale bawi i daje radość

Gwisu

ENIAC
 07.12.2008 21:38

według mnie jest to Fable w grze naprawdę ciężko jest zginąć do tego są fiolki zmartwychwstania i jeżeli mamy ich zapas to możemy przejść grę bez żadnego wczytywania . Ogólnie może w grze są 2 - 3 trudne momenty .

Sebior

ENIAC
 09.12.2008 11:46

Ta. W fable trudny jest JACK w normalniej postaci bo potem jest smokiem ale smok jest latwy.
MAZE tez jest nawet ciezki.

CorneL

ENIAC
 15.12.2008 22:46

No więc tak.. Gothic 3 nie używając bugów nie jest ąz taki prosty.. LPM itd. ,a przy okazji znam jeszcze bug taki iż majac roślinkę, przedmiot podnoszącą sile, życie, manę etc.
Przy używaniu jak już dojdzie np. siła naciskamy 'i' i przedmiot zostaje w ekwipunku ,a siła dodana:D.
Według mnie Civilization 3 po rozpracowaniu w kilka dni gry żaden poziom nie stanowił problemu.

pitbull18spf
 15.12.2008 23:57

Jaka jest najprostsza gra ?? Gothic 3 Zmierzch Bogów. Gra zajmuje około 12h gry i jest tak banalny że osoba która będzie grała pierwszy raz pomyśli że ta seria too słaba gra i bardzo łatwa.

Terra123

ENIAC
 16.12.2008 10:09

Dla mnie najłatwiejsza gra na świecie to raczej dziecinna ściganka pet racer xP zalicza się? tam chyba nie ma edytowana poziomu trudości a całą kampanię przeszłam w 2 dni i jeszcze się pochwale xP mam w piwnicy Amige to taki stary komputer skońzyliśmy go używać kiedy dostałam peceta tudzież 3 lata temu w dzieiństwie tata kupił nam dwie wersje amigi i pozałatwiał gry i wtedy to zetknęłam się z 1 wersją prince of persja na amige i nawet odkryłam kody do następnych poziomów (przypadkiem xD) ahh amiga to był czasy *.* siedziało się z joystikiem w rękach i przechodziło się setki odjechanych gier min. Odyssey oo ta to była rozbudowana ale trzeba było dużo myśleć kto jeszcze pamięta te czasy??

Dżibril

Rugh! Ruoaugh! Hyyyh...
 16.12.2008 10:16

Terra123 napisała 16.12.2008 10:09 
<ciach> kto jeszcze pamięta te czasy??

Dzień dobry, zaczynałem od Timexa2048 - Amiga była później. :)

Do puli dodaję "NFS: Undercover". Po kupieniu Mazdy RX7 nie byłem w stanie przegrać ani jednego wyścigu.

Turok

Apple I
 17.12.2008 22:55

TomeQ napisał 01.12.2008 17:51 
, Assassin's Creed,..

Uważasz że ta gra należy do najprostszych gier? I tutaj się z tobą nie zgodzę, pewnie przechodziłeś na łatwym poziomie trudności i stąd ta ocena, przypomnę ci pewien moment w grze, który na łatwym poziomie nawet sprawiał trochę trudności, a mianowicie był to ROBERT nasyłał na ciebie taka ilość templariuszy, że kiedy dotarłeś do samego Roberta to byłeś już wyczerpany i miałeś mało życia.

_Duki_

PC XT
 01.01.2009 21:47

Assassin's Creed to łatwa gra, nie wiem jak jest z wersją na pecety, ale na konsoli nie wybiera się żadnego poziomu trudności. W grze ogółem nie ma żadnych trudnych zagadek, a misję się powtarzają i również nie należą do trudnych.

CRUX

Apple I
 01.01.2009 21:57

Zależy jaka : taktyczna , zręcznościowa , przygodowa , ...

Kacpi995

Apple I
 02.01.2009 02:08

najprostrza gra w ktora gralem to gta san andreas

CRUX

Apple I
 02.01.2009 11:49

Kacpi995 napisał 02.01.2009 02:08 

Taaa ... chyba z cheatami

Turok

Apple I
 02.01.2009 11:55

Nie no żeby o GTA San Andreas powiedzieć, że jest najprostsza gra to to już szczyt wszystkiego.
Pod jakim względem jest prosta według ciebie?
Ponieważ ja mam odmienne zdanie na ten temat iż GTA:SA jest jedną z trudniejszych gier....

P.S dokładnie jeśli się gra na cheatach to jest prosta xD..

Rogal

PC XT
 02.01.2009 12:12

Tak tak, a szczególnie ostatnia misja:)

CRUX

Apple I
 02.01.2009 13:27

To wszystko zależy czy gracz jest na poziomie CASUAL , HARDCORE czy PRO oraz gry na jakim stopniu trudności jest grana .

Tetris może być trudną grą , ale na wyższym stopniu trudności .Również zależy też od możliwości gracza , szczególnie jego Skill'owi .

Turok

Apple I
 03.01.2009 11:41

CRUX napisał 02.01.2009 13:27 
To wszystko zależy czy gracz jest na poziomie CASUAL , HARDCORE czy PRO oraz gry na jakim stopniu trudności jest grana .

O ile dobrze informuję się na temat gier to GTA: San Andreas nie miał wyboru poziomu trudności.Można by to jeszcze udoskonalić, ponieważ możesz przechodzić grę na tak zwanego "hardcore lub w niektórych misjach wykorzystywać zdolności skradania się, oczywiście w San Andreas mało jest takich opcji skradania się , lecz dla chcącego nic trudnego..
I nie zaliczam tej gry do prostej..

CRUX

Apple I
 03.01.2009 11:45

Szkoda w GTA IV nie było ani jednej misji ze skradaniem :(

Jonbee

ENIAC
 19.01.2009 01:39

Jak dla mnie najłatwiejszą grą jest PONG. :P A tak na serio to
chyba Pokemon Sapphire na GBA(swoją drogą w tym tygodniu
będę miał oryginał ^^). Przeszedłem ją parę razy i nie
sprawia mi już żadnych trudności. Niezależnie od tego jakiego
poka wezmę jako pierwszego.

Buciek

ENIAC
 19.01.2009 19:20

Najłatwiejsza gra na świecie i mówię wam to prosto z serca...jest gra zatytułowana "Snajper". Jest to gra, gdzie wcielamy się w tytułowego snajpera, ale nie będziemy się chować strzelać w czyjś baniak, tylko biegać po lokacjach i strzelać w masę komputerowych imbecyli. Dlaczego używam takich terminów? Bo już samą marną fabułą gra poraża. Ale czas wrócić do głównego tematu. Ta gra jest najłatwiejsza ponieważ od pierwszej misji startujemy z.....nieśmiertelnością! Tak nie przewidzieliście się. Biegamy po monotonnych lokacjach likwidując wrogów. Soundtrack - jeśli mógłbym nazwać to coś co się wydobywało z mych głośników podczas rozgrywki.
Plusy gry:
- Żadne =* :O
Minusy:
- AI przeciwnika
- Fabuła z choinki urwana
- Soundtrack-.-'
- I ta nieśmiertelność od początku gry
Mam kopie gry swoją i kumpli. Okazało się, że u kumpli jak i u mnie od razu była nieśmiertelność

Pozdrawiam!

Gosen

Deep Blue
 19.01.2009 21:25

A Miłosz powiedział bardzo istotną rzecz, która idealnie obrazuje sytuację "trudności" gier. XX lat temu miarodajnym poziomem trudności dla recenzenta było easy, X lat temu zrobił się normal, a obecnie jest hard, a to jeszcze nie do końca, bo czasami aż boli, że to aż hard (Crysis chociażby, co innego, że tam cloak dużo dawał).

fajny dahaka

Apple I
 23.01.2009 20:53

Turok napisał 02.01.2009 11:55 
Nie no żeby o GTA San Andreas powiedzieć, że jest najprostsza gra to to już szczyt wszystkiego.
Pod jakim względem jest prosta według ciebie?
Ponieważ ja mam odmienne zdanie na ten temat iż GTA:SA jest jedną z trudniejszych gier....

P.S dokładnie jeśli się gra na cheatach to jest prosta xD..

Ja się z Kacpi995 akurat zgodzę z tym że ta gra JEST prosta nawet bez kodów. Sam ją przeszedłem kilka razy BEZ KODÓW i jedyna misja z którą można mieć kłopot to dla Wooziego w San Fierro gdzie trzeba nabić odpowiedni skill w pojemności płuc (nurkowałem ponad 45 minut) a potem przepłynąć pod głazami przy PIER 69 i podłożyć jakąś pluskwę czy coś na pokładzie statku

Co do ostatniej misji to wystarczy mieć kamizelkę i trochę amunicji do M4 i Miniguna.

Jeszcze prosty jest najnowszy Prince of Persia przeszedłem go w kilka godzin.

Infernal10

Deep Blue
 24.01.2009 11:34

CRUX napisał 03.01.2009 11:45 
Szkoda w GTA IV nie było ani jednej misji ze skradaniem :(

Choć nie było misji w której główny cel to przejście niezauważonym, lecz gra dawały dużo misji w których była możliwość skradania, np. często zdarzały się misję wykraść jakieś auto, więc można było wszystkich wrogów wyzabijać, lub po prostu przeskradać się do auta, zabrać je i odjechać.
W skradaniu w GTA IV pomaga także system, dzięki któremu możemy chować się za przeszkodami. Więc to już zależy od gracza, jaki typ rozgrywki mu pasuję.

Neo123123

ENIAC
 27.01.2009 17:30

Najłatwiejsze gry gothic gothic 2 i gothic 2 nk. Ponieważ każdego wroga można rozwalić.

Sun Tzu

ENIAC
 28.01.2009 18:45

Jeżeli mam już wytyczyć grę która była dla mnie najprostsza to Far Cry 2 jest to gra która nie szczególnie jest trudna przeciwników jest bardzo łatwo zabić nieraz wystarczy przyczaić się w jednym miejscu i poczekać jak sami do nas przyjdą.

fr3shm4k3r

ENIAC
 04.03.2009 21:19

Moim zdaniem nie ma gier najlatwiejszych , poniewaz kazda na poziomie hard daje jakies wyzwanie , ale jesli chodzi o gry latwe to ja wytypuje Star Wars The Force Unleashed , napewno to was zdziwi ale Mirror's Edge bylo dla mnie latwym tytulem .Kazdy teraz pomysli ze gralem na easy i tu sie pomylicie, bo nawet na poczatku gralem na normal , a po odblokowaniu na hardzie ;].

Kokos

PC XT
 07.03.2009 13:59

Jak dla mnie nie ma najprościejszych gier. Dla jednych są porste, dla innych trudne i na odwrót. To zależy od poziomu intelektualnego i obeznania w grach, Dla przykładu weźmu WoW'a, dla nie których Jewelcrafting czy alchemia jest trduna, a dla innych prosta, nawet zwykłe bicie mobów może okazać się trudne.
Klik :
http://www.joemonster.org/filmy/8084/Najprostsza-gra-na-swiecie
;)

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.03.2009 14:02

seba.p93

PC XT
 07.03.2009 16:13

Wow moze jest łątwy ale bez znajomości jezyka angielskiego nie ma co wogule uruchamiac gry :]
PozDRo

Kokos

PC XT
 07.03.2009 17:09

seba.p93, nie moge w to uwierzyć. Więc sądząc po twoim poście, zainstalowałeś WoW'a i odrazu wiedziałeś co i jak ? tak ?, nie sądze. Fajnie było by jak by moje słowa potwierdzili Miłosz i Tadeusz, iż wiem że oni właśnie pogrywają w wowika. I takie posty nie na temat to wg. spam ;).

maniakRT

PC XT
 07.03.2009 22:32

Wiecie, ja nie chce poruszać już Hour of Victory bo mam go już dosyć i szczerze to spaliłbym tą gre razem z producentami, więc powiem że najłatwiejsza gra to Niszczyciel i te inne stare. Jeśli chodzi o współczesne to napewno pójdą wszystkie gry z City Interactive no może prócz nielicznych gier jak ,,Klątwa lalkarza'' bo ona jest nawet spoko choć wkurzająca.

damsem

ENIAC
 08.03.2009 17:01

Jaro123123 napisał(a) 16.11.2008 12:46 
Dla mnie najłatwiejszą grą jest Gothic 2 nk
Pszeszedłem bez niśmiertelności i bez żadnych kodów.

dla mnie tez ale g3 byl latwiejszy tylko dłuzej sie robilo

Serowy

Deep Blue
 11.03.2009 20:08

Jeśli chodzi o wszystkie najłatwiejsze gry w jakie grałem to Hugo.

kosax95

ENIAC
 06.06.2009 20:14

Dla mnie okropnie łatwa (na najwyższym poziomie trudności) jest nowa gra Terminator Salvation (Ocalenie).
Film wszedł do kin wczoraj i jest o wiele lepszy od gry którą przeszedłem w 6! godzin. Na najniższym zleci pewno ok. 4 godzin.

Głowa13osw

ENIAC
 06.06.2009 20:31

Wiecie można powiedzieć że pasjans jest łatwy ,ale jak się wyłaczy wszystkie pomoce i właczy limity to nie jest już tak prosto.Tak samo jest z grami zależy na jakim poziomie gramy nie ma że coś jest proste.Poziom "łatwy" jest robiony aby był łatwy.

Bezimienny13

ENIAC
 06.06.2009 21:08

Dla mnie najlatwiejsza gra jest CoD WaW przeszedlem ja w 8 godz na najlatwiejszym i najtrudniejszym poziomie

Aztek

Apple I
 06.06.2009 22:09

Call Of DUty 1 jest zdecydowanie najprostsze z tego typu gier. Na najtrudniejszym poziomie da się ją zrobić w kilka godzin.

Kacpi995

Apple I
 15.07.2009 22:10

Jak dla mnie to harry potter i zakon feniksa w ta gre grala moje 7 letnia siostra i przesza 3 misje :>

FREEDOM

Apple I
 14.08.2009 20:50

Hmmm....najłatwiejsza gra, mówicie. O Assasin's Creedzie wspomniano na początku. Także uważam, że jest łatwy nawet jak się go utrudni najbardziej jak to możliwe. Nawet wersja na komórki jest banalna....Jakaś inna gra ?? Hmm Władca Piersćieni: Podbój jest również bardzo prosty nawet na najtrudniejszym poziomie trudności. Wystarczy po prostu dobrze dobierać klasę. Tam przynajmniej jest tryb multi, gdzie czasem jest już ciężej.

red.pl

PC XT
 15.08.2009 18:27

O ile dyskusja na temat gier najtrudniejszych ma jakiś sens, to debata na temat gier najłatwiejszych mija się moim zdaniem z celem... Łatwość i trudność gry zależy wszak w dużym stopniu od umiejętności gracza. Oczywiście są gry z założenia proste. Są to te pozycje skierowane dla dzieciaków typu Kangurek KAO ale chyba nie z myślą o nich był tworzony ten temat.
Ja mogę oczywiście powiedzieć które gry przeszedłem bez problemów ale to nie oznacza że gra jest łatwa, bo np. inny gracz może mieć z nią kłopot. Ja bez przeszkód przechodziłem zawsze serię GTA, Mirrors Edge czy Prince of Persia (tego z 2008 roku). Bez przeszkód to znaczy albo bez utraty życia, albo utracie go nie podczas misji a swobodnej gry (GTA). Jednakże wśród nich na grę typowo prostą wybrałbym Prince of Persja. Jest to gra w której po prostu nie można zginąć. Owszem po nieudanej akrobacji spadamy i cofamy się często dość znacznie, ale mimo to brniemy cały czas do przodu nie zastanawiając się co dalej.

Pozdrawiam Red.pl

post edytowany 1 raz, ostatnio 15.08.2009 18:29

Gieromaniak24

ENIAC
 15.08.2009 19:18

Najłatwijsza gra, dla mnie to Mirrors Edge
4 godziny przechodzenia na mediumie

Gloria

ENIAC
 24.01.2010 22:01

no nie wiem mam zaledwie dziesięć lat i nie widziałem dużo ale raczej L.A.I.R. jest najprostszy.
na hardzie to mi 6godzinek wystarczyło

Sybirbia

ENIAC
 26.01.2010 14:58

Najłatwiejsza gra na świecie ? Mario :D
Choć dla niektórych to przygoda życiowa przejść Mario

FREEDOM

Apple I
 15.10.2010 19:27

Pirnce of Persia Zapomniane Piaski jest wręcz banalny. Gracz, który nie miał kontaktu z serią powinien przejść na normalnym poziomie trudności z maksymalnie trzema zgonami. Ale to już kompletnie maksymalnie.

PatriQo

ENIAC
 15.10.2010 21:57

Dla mnie najłatwiejszą grą był Quantum of Solace. Bez męczenia 4 godzinki i koniec. A jeżeli chodzi o grę na Very High to zdecydowanie najłatwiejszą był Max Payne 2.

Kokos

PC XT
 15.10.2010 23:37

Te pytanie jest troszkę źle sformułowane, bo dla jednego gra może być łatwa, a dla drugiego trudna. Zależy to on tego jak nasz mózg ją pojmuje, a bardziej informatycznie - przetwarza (kurcze powtarzam się :/). Choćby dla mnie prosty jest NFS, a trudny zaś Wiedźmin.

Gogettossj

PC XT
 18.10.2010 14:28

wy się tu w znanych tytułach rozpisujecie, a moim zdaniem najprostszą grą był....pasjans (XD) z windowsa 98

Kubistele

NextGen
 13.07.2011 00:24

Hmmm... Homefront? Hugo tropikalna wyspa? A może Kroniki Riddicka : Ucieczka z Butcher Bay? Do wyboru, do koloru ;].
Pasjans jest dość trudny jak na taką grę ;D. Mario - czasami nie da się przejść!

post edytowany 1 raz, ostatnio 13.07.2011 00:25

widzu

Nie spodziewałeś się, prawda?
 13.07.2011 11:47

Najłatwiejsza gra na świecie? You must burn the rope !

post edytowany 1 raz, ostatnio 13.07.2011 12:05

ZiąZią

NextGen
 04.10.2012 02:50

Wytypowałbym pewnie jakąś grę platformową, ale nie mam pomysłu. Jedyną, która sprawiła ogromne trudności, był Super Meat Boy a tak to cała reszta, w które grałem, bez żadnego wysiłku kończona. Dorzuciłbym do tego jeszcze jakieś gry logiczne, albo typu tower defence - jak już rozgryzie o co chodzi w tego typu grach to każda kolejna nie stanowi żadnego problemu.

Maniek
 04.10.2012 03:01

Najłatwiejsza gra na świecie hmmm ... według mnie nie ma łatwej gry, ponieważ w każdej gierce zazwyczaj można zmienić poziom trudności i powyłączać sobie wskazówki itd - to już jest wielkie utrudnienie dla gracza. Jednak łatwą gierką według mnie jest Need For Speed The Run nawet na najwyższym poziomie trudności. Dlaczego? Tam się tylko jedzie "aby do przodu". :)

Rei 02

Miejscowy Turysta
 04.10.2012 10:19

To bardzo trudne pytanie. Jednakże do odpowiedzenia. Na początek, zgodziłbym się z ZiąZią. Gry platformowe, mają w sobie coś... łatwego. Nie wszystkie, ale większość. Choć, jakby zwrócic uwagę an gry które grałem przez ostatnie lata, to przychodzi mi na myśl jeden wyszczególniony tytuł. Mianowicie chodzi mi o Blue Dragon. Gre jRPG na PS3 i X360.

Serowy

Deep Blue
 06.10.2012 22:35

Chyba Prince of Persia 2008 i Mirror's Edge ale nie jestem pewny czy na najtrudniejszych poziomach w te gry grałem, Heavy Rain i Indigo Prophecy również były łatwymi grami lecz tu raczej bardziej chodziło o filmowy nastrój niż na wyzwanie.

widzu

Nie spodziewałeś się, prawda?
 07.10.2012 14:02

Serio Mirror's Edge wydaje ci się taki łatwy? Nigdy nie spadłeś przez skok wybity pół sekundy za wcześnie?

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.10.2012 19:14

Pan Mordoru

NextGen

żółta kartka!
 07.10.2012 14:03

Fahrenheit (Na najwyższym) - Tylko przy szpitalu psychiatrycznym się męczyłem a tak to na luzie.

Rei 02

Miejscowy Turysta
 07.10.2012 14:24

Serowy napisał 06.10.2012 22:35 
Mirror's Edge ale nie jestem pewny czy na najtrudniejszych poziomach w te gry grałem,

Ogółem, wyśmiałbym tą wypowiedź. Ale biorąc pod uwagę wyłącznie tryb przechodzenia, wcale nie jest aż tak trudno. Co mogę przyznać

widzu napisał 07.10.2012 14:02 
Serio Mirror's Edge wydaje ci się taki łatwy? Nigdy nie spadłem przez skok wybity pół sekundy za wcześnie?

Zgadzam się z tym w 100%. ME nie wybacza błędów. Jest bezlitosny. Zwłaszcza na time trial'ach (bo na Speed Run'ach, nie jest to aż tak uporczywe). Wracając do story. Nawet na hardzie można ukończyć gre bez bycia zastrzelonym (bo ze spadnieciami już gorzej). Ale jest to wykonalne.

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.10.2012 14:24

Maniek
 07.10.2012 16:08

Pan Mordoru napisał 07.10.2012 14:03 
Fahrenheit (Na najwyższym) - Tylko przy szpitalu psychiatrycznym się męczyłem a tak to na luzie.

Żartujesz sobie chyba. Podajesz losowe gry, żeby tylko coś nabazgrać. Słabe. Czy aby na pewno to był Fahrenheit? Szczerze ... nawet na drugim poziomie trudności miałem z nią problemy.

Według mnie Mirror''s Edge nie jest trudne, tylko takie wkurzające. Wiadomo, że i tak nam się uda przejść dany etap, jednak to najpierw z 50 razy będziemy musieli go powtarzać. :)

Pan Mordoru

NextGen

żółta kartka!
 07.10.2012 16:54

Proszę mnie nie obrażać to moja ulubiona gra. To że ty miałeś z nią problemy nie znaczy że wszyscy muszą mieć - Ja na początku nawet nie umiałem zwłok do kibla przenieść ani nic zrobić poza chodzeniem ale jak już opanowałem sterowanie to łatwizna. Tylko Psychiatryk i Bazy wojskowe były trochę trudne. Reszta to prościzna.

adi760

Internety 18+ / Bonus BGC
 07.10.2012 17:00

Przecież podał tylko jedną :/

spis tematów

SZUKAJ NA FORUM

POKOJE

FAQ przeczytaj zanim napiszesz
DO I OD HYPERA pytania do nas
ANIME nasze seriale
PROGRAMY HYPERA Wasze komentarze do programów Hypera
REVIEW TERRITORY program Miłosza i Tadeusza - Wasze o nim dyskusje
REPLAY Tutaj możecie dyskutować o tworzonym przez was, widzów, programie
ON THE ROAD oczami kamer HYPERA
TRAILERS Zapowiedzi nowych gier.
MATERIAŁY WIDEO Miejsce na rozmowy o filmikach dostępnych na naszej stronie.
GRY PCtowe tutaj dyskutujemy o grach na PC
GRY KONSOLOWE tutaj dyskutujemy o grach na konsole
GRY JAVA tutaj dyskutujemy o grach Java
SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE czyli to, na czym gracie
KSIĄŻKA I FILM Dyskusje o wartych wspomnienia obrazach filmowych i książkach - niekoniecznie związanych z grami komputerowymi.
ŚCIĄGAWKI jak to przejść?
HYDE PARK Miejsce na offtopiki i inne tematy nie pasujące do pozostałych działów.
PROGRAMY HYPERA - ARCHIWUM co najchętniej oglądacie
www.ncplus.pl | www.canalplus.pl  |  www.alekinoplus.pl  |  www.planeteplus.pl  | 
www.kuchniaplus.pl  |  www.domoplus.pl | www.teletoonplus.pl | www.miniminiplus.pl